IV Rodzinny Koncert Kolęd i Pastorałek

Zapraszamy do oglądniecia relacji z koncertu:

 https://youtu.be/LbkA9-59BEA

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w IV Rodzinnym Koncercie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w naszym kościele 7 stycznia 2022 r. o godz. 19.00.

W czasie koncertu wystąpią chętni, którzy zgłoszą swój udział w kolędowaniu. Zapraszamy wobec tego dzieci, młodzież oraz rodziny z Tymowej. Od wykonawców wymaga się przygotowania jednej tradycyjnej kolędy lub pastorałki, co najmniej 3 zwrotki. Dowolność środków artystycznych pozostawiamy uczestnikom (ubiór, dobór repertuaru itp.). Ze względów organizacyjnych prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgłoszenia  i przesłanie pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 3 stycznia 2022r. Dla zgłoszonych czekają NAGRODY.

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy