Szkolne Koło Katechetyczne LSO

Służba przy ołtarzu Chrystusa jest wielkim zaszczytem. Ma w sobie znamię wybrania.

 

NIEDZIELE W CIĄGU ROKU

 

Godzina / Miesiąc

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

700

III

II

I

III

II

I

900

I

III

II

I

III

II

1100

II

I

III

II

I

III

 

Lipiec

Sierpień

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

700

III

II

I

III

II

I

900

I

III

II

I

III

II

1100

II

I

III

II

I

III

Lektorzy i ministranci – Seniorzy: Sowa Piotr, Pachel Łukasz, Augustyn Adrian, Biernat Kamil, Sowa Grzegorz, Gawlik Artur, Pajor Piotr, Pajor Jacek, Hartabus Damian, Mida Dariusz, Jakóbczyk Jan, Pachel Grzegorz, Pajor Arkadiusz, Mida Wacław, Kamil Jakóbczyk, Augustyn Łukasz, Heród Piotr, Grzesicki Michał, Pachel Marcin, Surówka Dominik, Strączek Kamil, Włodarczyk Wojciech, Gnela Łukasz, Surówka Mateusz, Kornaś Kacper, Salamon Damian, Bodurka Miłosz, Guziana Jarosław, Kantek Jacek, Chojecki Radosław, Gnela Grzegorz, Grzesicki Tomasz, Hartabus Tomasz, Mida Grzegorz, Stachurski Jacek, Tucznio Dominik, Pachel Krzysztof, Gnyla Radek, Chojcki Przemysław, Łach Artur, Gicala Jakub, Zaczyński Jakub, Sławek Bartek– Służą dowolnie

 

 

PLAN SŁUŻENIA W DNI POWSZEDNIE – marzec 2021

Sobota

Poniedziałek

Wtorek

Grupa I

Grupa I

Grupa II

Gnela Sebastian

Mida Jakub

Jakóbczyk Dariusz

Hartabus Mateusz

Rosiek Damian

Rutkowski Mateusz

Rutkowski Piotr

Piechnik Damian

Żółty Maxymilian

Sowa Antoni

Lasota Kamil

Pachel Jakub

Lasota Dawid

Maciaś Łukasz

Salaterski Radosław

Maciejsza Krystian

Gnela Szymon

Karpiel Marcin

Kulig Grzegorz

Kulig Dawid

Kołodziej Rafał

Wątroba Szymon

Kołodziej Wojciech

Chojecki Kamil

Gnyla Bartłomiej

Plesiński Kacper

Plesiński Jakub

Kuśnierz Karol

Środa Czwartek

Piątek

Grupa II

Grupa III

Grupa III

Kalarus Sebastian

Gnyla Kamil

Chojecki Krzysztof

Grzegorzek Jarosław

Mida Łukasz

Martyka Kamil

Pajot Tadeusz

Pajor Szymon

Wiśniowski Szymon

Zgraja Mateusz

Bednarek Jakub

Święch Konrad

Urbańczyk Piotr

Motak Jakub

Adamczyk Piotr

Bajer Piotr

Karpiel Bartosz

Strączek Karol

Bartosik Szczepan

Oleksy Patryk


Leszczyński Karol

Leszczyński Dawid

Tobiasz Mateusz

Gołąb Dawid

Osuch Filip

                                                                                                                                         

Lektorzy:

  1. Bartosik Szczepan
  2. Gnela Sebastian
  3. Hartabus Mateusz
  4. Jakóbczyk Dariusz
  5. Kalarus Sebastian
  6. Karpiel Bartosz
  7. Kołodziej Rafał
  8. Kulig Grzegorz
  9. Lasota Kamil
  10. Pachel Jakub
  11. Sowa Antoni
  12. Wiśniowski Szymon
  13. Zgraja Mateusz
  14. Bednarek Jakub
  15. Chojecki Krzysztof 
  16. Gnyla Kamil 
  17. Kulig Dawid
  18. Mida Jakub
  19. Oleksy Patryk
  20. Strączek Karol
  21. Wąrtoba Szymon

Ministranci:

  1. Adamczyk Piotr
  2. Chojecki Kamil
  3. Gnyla Bartłomiej
  4. Grzegorzek Jarosław
  5. Kołodziej Wojciech
  6. Lasota Dawid
  7. Leszczyński Dawid
  8. Leszczyński Karol
  9. Maciaś Łukasz
  10. Martyka Mateusz
  11. Mida Łukasz
  12. Motak Jakub
  13. Pajor Tadeusz
  14. Piechnik Damian
  15. Urbańczyk Piotr
  16. Rutkowski Mateusz
  17. Rutkowski Piotr 
  18. Salaterski Radosław
  19. Szewczyk Amadeusz
  20. Święch Konrad
  21. Tobiasz Mateusz
  22. Żółty Maxymilian 
  23. Plesiński Kacper
  24. plesiński Jakub
  25. Gnela Szymon 
  26. Piotr Bajer
  27. Marcin Karpiel
  28. Krystian Maciejasz
  29. Karol Kuśnierz
  30. Damian Rosiek
  31. Dawid Gołąb
  32. Filip Osuch
  33. Szymon Pajor