Ekstremalna Droga Krzyżowa 2021

Ekstremalna Droga Krzyżowa

Po raz dziewiąty wyruszymy na trasę EDK z Tymowej do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Limanowej. W tym roku przygotowane zostały dwie trasy do Limanowej i jedna z Tymowej przez Lipnicę i Szpilówkę, Machulec do naszego kościoła Tymowej. Zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby zmierzyć się ze swoimi słabościami, aby dołączyli 8.04.2022 r. do wytrwałych i wyruszyli na osobistą drogę krzyżową. Szczegóły tras znajdują się na stronie internetowej. Zapisy odbywać się będą przez Internet na stronie www.edk.org.pl. 

 EDK z Tymowej do Limanowej Rozpocznie się mszą św. o godz. 20.00 w kościele parafialnym w Tymowej. Przed mszą św. od godz. 19.00, w zakrystii odbędzie się rejestracja uczestników. Będzie można nabyć pakiet z rozważaniami. Proponuje się zabranie na trasę drewnianego krzyża – będą przygotowane i rozdawane po mszy św.