Konkurs kolęd

Koncert kolęd - Gala finałowa 27.12.2020r. godz. 18.00

Link do transmisji

Regulamin Konkursu Kolęd

„Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś”

1.Organizatorem konkursu jest Parafia pw. św. Mikołaja Biskupa w Tymowej.

2.Konkurs skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów Szkoły Podstawowej im. Urszuli Ledóchowskiej w Tymowej.

3.Zgłoszenia uczestników tzn. wypełniony kwestionariusz zgłoszenia  należy nadesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. a filmik wgrać tutaj.

4.Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą tylko do dnia 22 grudnia 2020r.

5.W konkursie mogą brać udział soliści lub zespoły, którym pozostawiamy dowolność środków artystycznych.

6.Od wykonawców wymaga się przygotowania jednej tradycyjnej kolędy lub pastorałki w formie nagrania video (maksymalnie 4 minuty).

7.W ocenie prezentowanych utworów będą brane pod uwagę: wykonanie, aranżacja oraz ogólne wrażenia artystyczne.

8.Nagrania najwyżej ocenionych wykonawców prezentowane będą podczas Rodzinnego Koncertu Kolęd, który transmitowany będzie z kościoła parafialnego w niedzielę 27 grudnia 2020r.

9.Lista nagrodzonych zostanie umieszczona na stronie internetowej parafii.