Aktualności

Spotkanie z wyjątkowym gościem.

DSC 0849 5-01

W sobotę 5 grudnia o godz. 10.00 do naszego kościoła przybył oczekiwany przez wszystkie dzieci i nie tylko św. Mikołaj. Aby wszystkie dzieci naszej parafii mogły odebrać prezenty zaproszony gość czekał 5 godzin.

Jako pierwsze odebrały prezenty dzieci najmłodsze. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Dzieci przedszkole były już decydowanie odważniejsze i św. Mikołajowi zaśpiewały piosenkę, powiedziały wiersz. Podobnie pierwszaki, drugaczki i trzeciaki. Dzieci należące do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci oraz Liturgiczna Służba Ołtarza była już specjalnie przepytana przez św. Mikołaja. Nie zabrakło oczywiście przy tym śmiechu i radości.

DSC_0598-01.jpeg

Chcielibyśmy przy tej okazji podziękować tym osobom, które pomogły nam zorganizować to spotkanie. Wszystkim mamom piekącym ciasta, tymowiakom za ich nabywanie oraz samemu św. Mikołajowi.

Do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do fotogalerii

 https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1mhZOdQelX-ZEH0GjuBYWVYI3NVYdwkvf?fbclid=IwAR2NqCI4lSA2f5m-JxDi8m9YaSUrV1rfbOhK-FjmfFvJWgNTmK_vK5UXSu4