II Rodzinny Koncert Kolęd i Pastorałek

Photo 1577968872216-01

Dnia 30 grudnia tuż po godz. 18.00 w naszym kościele miała miejsce wspaniała uczta duchowa dla wszystkich którzy lubią kolędować. Mianowicie odbył się już po raz drugi Koncert Kolęd i Pastorałek. Połączył on artystycznie przedstawicieli różnych pokoleń. Wykonawcy zaśpiewali zarówno znane wszystkim kolędy, jak i mniej słyszane pastorałki. Tekst każdego utworu były wyświetlany, więc licznie zgromadzeni Tymowiacy oraz goście mogli włączyć się do kolędowania. Wspólne spotkanie rozpoczął ks. proboszcz witając zebranych gości. Następnie młodzież wprowadzając w klimat kolędowania zaśpiewała kolędą „Wśród nocnej ciszy…”. W dalszej części wystąpili gitarzyści z istniejącego przy parafii kółka gitarowego. Młodym muzykom towarzyszył śpiew dzieci z PDMD. Po nich młodzież, która w tym roku zaprezentowała piosenki bożonarodzeniowe we własnej aranżacji muzycznej. Na zakończenie koncertu nie tylko usłyszeliśmy, ale przede wszystkim śpiewaliśmy kolędy z zespołem Kozaky – gościem II Rodzinnego Kolędowania.

W przygotowanie koncertu zaangażowało się wielu ludzi dobrej woli, którym składamy serdeczne Bóg zapłać. W sposób szczególny zespołowi Kozaky, p. Robertowi Wieciechowi – właścicielowi firmy nagłaśniającej, p. Beacie Malec – Suwara, redaktorowi Tarnowskiego Gościa Niedzielnego, p. Tomaszowi Leszczyńskiemu i Sandrze Bodek. Wszystkim wykonawcom i dużym i małym.

Zapraszamy do obejrzenia:

Galeria parafialna