Dane osobowe

„Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane na stronie internetowej parafii zostały umieszczone za zgodą osób zainteresowanych lub na podstawie prawa”.

 

Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. o godz. 14.00 na cmentarzu z procesją i modlitwą różańcową za zmarłych. Przed Mszą św. słowno-muzyczne „Zaduszki” w wykonaniu młodzież.

Zapraszamy do galerii.

TVL23016

 

 

Dnia 27 października br. miała miejsce w naszej parafii wizytacja kanoniczna, której dokonał ks. bp Leszek Leszkiewicz. Ks. Biskup udzielił sakramentu chrztu świętego. Spotkał się z członkami Róż Różańcowych, Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz Gospodarczej, Parafialnego Zespołu Caritas, Parafialnego Zespołu Synodalnego, Liturgicznej Służby Ołtarza, Scholi dziecięcej i młodzieżowej, Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, Grupy Apostolskiej. Odwiedził p. Marię oraz modlił się przy grobach kapłanów którzy kiedyś pracowali w naszej parafii.

TVL29588

 Zdjęcia z Mszy św. oraz spotkań z poszczególnymi grupami w galerii.

W naszych modlitwach polecajmy osobę Ks. Biskupa Leszka Leszkiewicza oraz prośmy o obfite owoce wizytacji kanonicznej.

 

 

 

 

ZAPRASZAMY!!
KIEDY? W każdy trzeci piątek miesiąca o 19:00
GDZIE? Na świetlicy
KOGO? Każdego, kto chce zaangażować się w przeżywanie światowych dni młodzieży, a z powodzeniem ukończył 7 klasę

72490260 482775049251738 6167760465133830144 n

 

 

Zapraszamy do poczytania świetnej lektury.

"Silni Słowem" to projekt kilku młodych osób zafascynowanych Słowem Bożym, działający przy parafii pw. Św. Mikołaja Biskupa w Tymowej. Zajmujemy się szerzeniem treści religijnych za pośrednictwem social mediów.

 https://www.facebook.com/SilniSlowem/?ref=br_rs