PARAFIALNI MALI MISJONARZE

298477 Plakat 2012 NET 7

26 grudnia na Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste rozesłanie kolędników misyjnych w naszej parafii. Hasło tegorocznego kolędowania nawiązuje do trwającego Roku Wiary „E kangbi mabe ti e” w języku sango, w Republice Środkowoafrykańskiej, oznacza „Dzielmy się wiarą”.  Do Roku Wiary nawiązuje też ziarenko, które zostawimy w każdym odwiedzonym miejscu. Jest to symboliczny znak wdzięczności od dzieci, którym z pomocą przyjdą tegoroczni kolędnicy misyjni.

Kolędować będziemy w sześciu grupach przez dwa dni, tj. 27 (czwartek) i 28 (piątek) grudnia bieżącego roku.

27 grudnia od godz. 9.00 odwiedzimy mieszkańców Zadebrza, Zelin, Gór, Nagórza oraz domy przy samej Leśniczówce.

28 grudnia od godz. 9.00 mieszkańców Centrum, Granic i Strony Południowej.

Ofiary przez nas zebrane przeznaczone zostaną na projekty związane z pracą księży, sióstr i świeckich wśród dzieci z Afryki: Kamerunu, Republiki Konga, Republiki Środkowoafrykańskiej, Brazylii i Wietnamu.