Aktualności

Opłatek seniorów naszej parafii

IMG 2238

Dnia 28 stycznia, już po raz kolejny , odbyło się spotkanie opłatkowe Seniorów z naszej parafii. Całe wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło się Mszą Świętą. Dalsza część spotkania odbyła się w salach szkoły. Uczniowie z klas I – III pod opieką swoich wychowawczyń przygotowały Jasełka. Dzieci pięknie przebrane za Maryję, Józefa, aniołów, pastuszków, mędrców ze wschodu, dzieci z różnych stron świata przypomniały o senesie narodzin Pana Jezusa. Oprawą muzyczną przedstawienia zajęli się wolontariusze Szkolnego Koła Caritas. Na zakończenie aktorzy złożyli wszystkim zebranym życzenia noworoczne, a ksiądz proboszcz zaprosił do tradycyjnego łamania się opłatkiem i składania życzeń. Po życzeniach przyszedł czas na ciepły posiłek oraz kawę i ciasteczko przygotowane przez panie z Parafialnego Oddziału Caritas. Następnie rozpoczęło się wspólne kolędowanie. Na akordeonie przygrywał pan Marek Kalarus a zebrani z pełnym zapałem śpiewali kolędy.

IMG 2335

Zapraszamy na fotoreportaż w wykonaniu Kasi do galerii.