Aktualności

Zabawa andrzejkowa

                IMG 1007

Wierni tradycji andrzejkowej  25 listopada na świetlicy gminno – parafialnej zorganizowaliśmy zabawę dla dzieci należących do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci oraz uczęszczających na świetlicę gminno - parafialną. W tym dniu pomieszczenia na świetlicy zamieniły się w sale balowe. Oprócz tańców nie zabrakło wróżb i konkursów. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się kto jako pierwszy będzie bogaty i zdobędzie wymarzony zawód. Było smacznie, wesoło i kolorowo.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość… no cóż…zawsze  może się spełnić, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

O to, aby tego dnia zabawa była udana dbali: p. Bożen Łagosz, Gabriela Urbańczyk, Karolina Bednarek, Katarzyna Włodarczyk, Aleksandra Fyda, Eryk Grzesicki, Justyna Włodarczyk, Klaudia Mida.

Tego dnia wieczorem zabawę andrzejkową miała też  młodzież gimnazjalna. W tym roku po raz pierwszy z nami bawili się młodzi z Lipnicy Murowanej. Przyjechali do nas razem ze siostrą Joanną Szcześniak. Było to nasze kolejne wspólne spotkanie. Bawiliśmy się do godz. 22.00.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować te spotkania. Przede wszystkim rodzicom za sprawowanie opieki nad zabawą gimnazjalistów czyli paniom Marcie Zaczyńskiej, Iwonie Wiśniowskiej i Luizie Zgraja, Emilce Grzesickiej i Izabeli Guziana za przygotowanie zaplecza kuchennego,  a księdzu proboszczowi Jerzemu Kawikowi za sponsorowanie obydwu imprez.

Wolontariusze i opiekunowie Szkolnego Koła Caritas