Aktualności

Nowi ministranci i lektorzy

TVL 5391

W Uroczystość Chrystusa Króla na Mszy św. o godz. 9.00 czterech aspirantów po odpowiednim przygotowaniu przyjęło strój, obowiązki i godność ministranta. Uroczystego przyjęcia poprzez symboliczne nałożenie  ministranckiej pelerynki dokonał ksiądz proboszcz. Od tej chwili  rozpoczynają posługę przy Chrystusowym ołtarzu.

Natomiast w sobotę 18 listopada w kościele parafialnym w Czchowie piętnastu chłopców z klasy II i III g. przyjęło posługę lektora. Uroczystości tej przewodniczył ks. Bp Leszek Leszkiewicz.

Oto nowi ministranci: Dawid Leszczyński, Mateusz Tobiasz, Piotr Adamczyk i Bartłomiej Gnela.

Najmłodsi lektorzy: Jakub Pachel, Grzegorz Kulig, Bartosz Karpiel, Bartłomiej Sławek, Bartosz Karpiel, Kamil Lasota, Sebastian Gnela, Dariusz Jakóbczyk, Mateusz Hartabus, Szczepan Bartosik, Antoni Sowa, Szymon Wiśniowski, Sebastian Kalarus, Mateusz Zgraja, Rafał Kołodziej

Nowym ministrantom i lektorom życzymy radości ze służby przy Ołtarzu Pana.

 http://tarnow.gosc.pl/gal/spis/4322667.Nowi-lektorzy-z-Czchowa