Aktualności

Kolejne spotkanie u Sióstr Urszulanek w Lipnicy Murowanej

IMG 7278

W ostatni piątek października uczniowie klas II i III gimnazjum wybrali się już po raz drugi do Lipnicy Murowanej do sióstr Urszulanek na spotkanie formacyjne w ramach przygotowań do Sakramentu Bierzmowania. Zadaniem każdego było przebranie się za świętego, bądź założenie atrybutu świętego. Całe spotkanie zostało poświęcone świętym i błogosławionym. Po prezentacji strojów, uczestnicy podzielili się na grupy. Zadaniem każdej z nich było przeczytanie wylosowanego życiorysu świętego i odgadnięcie, kim jest postać z obrazka. Wszystkie drużyny poradziły sobie znakomicie. Zrozumieliśmy, że świętym można być zawsze i wszędzie. Bóg działa w każdych okolicznościach. Spotkanie, jak zawsze, przebiegało we wspaniałej atmosferze.

Patrycja