Aktualności

I spotkanie Młodziezy w domu Sióstr Urszulanek

IMG 7066

W piątek 22 września młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania udała się do domu sióstr Urszulanek w Lipnicy Murowanej. Było to pierwsze tego typu spotkanie formacyjne. Na miejscu zostaliśmy powitani przez mieszkające tam siostry oraz młodzież lipnicką. Wspólnie spędzany czas rozpoczęliśmy od modlitwy. Następnie siostra Joanna (inicjatorka tego spotkania) w ciekawy sposób przedstawiła nam talenty św. Urszuli Ledóchowskiej i sposoby na ich wykorzystanie. Potem wspólnie odkrywaliśmy własne zdolności oddając cześć Bogu przez śpiew oraz twórczość literacką i aktorską. Spotkanie przebiegało w miłej, radosnej atmosferze, czas szybko minął i trzeba było wracać do domu. Z niecierpliwością czekamy na następny wyjazd - by wspólnie uwielbiać Jezusa, który jest sensem naszego życia.

Uczestniczki spotkania