Aktualności

Modlitwa różańcowa - RÓŻANIEC DO GRANIC

RDG

Zachęcamy wszystkich chętnych z naszej parafii do udziału w wielkiej ogólnopolskiej modlitwy różańcowej pod wspólnym mianem RÓŻANIEC DO GRANIC. Wspólna modlitwa   zaplanowana jest na sobotę 7 października 2017 w Święto Matki Różańcowej, na zakończenie obchodów 100. rocznicy Objawień fatimskich. Tego dnia, wierni całej Polski udają się na granice kraju i otoczą nasz kraj modlitwą. Szacuje się, że w skali kraju w modlitwie weźmie udział kilkaset   tysięcy wiernych.

Z naszej parafii zostanie zorganizowany wyjazd do kościoła w Wierchomli Koło Piwnicznej. W zależności od ilości osób chętnych – pojedzie bus lub autobus. Koszt -15 zł od osoby. Zapisy w pana kościelnego od 1 października. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wpisując w wyszukiwarkę hasło: różaniec do granic lub na miejscu u p. Grażyny Chojeckiej. Zgłoszeni chętni z naszej parafii zostaną zarejestrowani, nie trzeba logować się indywidualnie. Młodzież niepełnoletnia, która chciałby wsiąść udział w wyjeździe musi mieć zgodę rodzica [jeżeli nie jedzie z rodzicem ] i wyznaczonego pełnoletniego opiekuna. Należy również zabrać ze sobą przede wszystkim różaniec, a także prowiant oraz odzież stosowną do pogody.