Aktualności

PDMD i LSO w Krynicy

 

IMG 7838

Dnia 24 czerwca br. dzieci i młodzież należąca do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci oraz Liturgiczna Służba Ołtarza w nagrodę za całoroczna pracę udała się na jednodniowy wypoczynek do Krynicy Zdrój. Łącznie 80 osób.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wyjazdu kolejką na Górę Parkową. Po dotarciu na miejsce rozpoczęliśmy szaleństwo na „Rajskich ślizgawkach”. Korzystaliśmy z trzech metalowych rynien: od spokojnej fali poprzez spiralę, aż do jedynego w Polsce Kamikadze, którymi zjeżdża się w specjalnych filcowych kocykach oraz zjeżdżalni pontonowej. Po ponad dwugodzinnej zabawie szlakiem zeszliśmy do miasta, do Willi Pogoń na obiad. Na deser zjedliśmy pyszne lody. Po „obżarstwie” udaliśmy się na zakup pamiątek oraz Pijalni Głównej wód mineralnych. Spacerowaliśmy po deptaku oraz pięknym Parku Zdrojowym. Oczarowani miastem, atrakcjami oraz odrobinkę zmęczeni wsiedliśmy do autokaru. Zdjęcia z szaleństw w galerii.