Aktualności

Spotkanie opłatkowe seniorów

„Nim gwiazdka zgaśnie i święta przeminą

Niech Wam błogosławi Panienka z Dzieciną

Niech się Wasze życie szczęśliwie uplata

Dziś, jutro, w Nowym Roku i po wszystkie lata.”

IMG 2579

                W tym pięknym świątecznym okresie 22 stycznia 2017r. po raz kolejny odbyło się spotkanie opłatkowe seniorów z naszej parafii. Rozpoczęło się Mszą św. o godz. 14.00. Następnie w szkole czekała na wspaniałych gości akademia bożonarodzeniowa oraz poczęstunek. Pomimo różnych przeszkód byli tacy, którzy cenią sobie wspólne kolędowanie, łamanie opłatkiem, składanie życzeń, które się zawsze spełniają. Wspólnie spędzony czas w dobrym towarzystwie, przy smacznym ciastku i kawie niesie dużo radości oraz szczęścia. Trzeba przyznać, że spotkania te z roku na rok trwają dłużej.

                Dziękujemy wszystkim za przybycie, młodzieży za wspaniałe występy.

Organizatorzy