Ogłoszenia parafialne

ogloszenia-520x245

    

XVI Niedziela Zwykła – 21.07.2019 r.

1.W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – św. Marii Magdaleny. We wtorek – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy. We środę – św. Kingi, patronki diecezji. We czwartek – św. Jakuba Ap. oraz św. Krzysztofa. W piątek – św. Joachima i Anny, rodziców Maryi.

2.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam życzenia i zapraszam na Mszę świętą. 

3.W piątek od 17.00 GODZINA ADORACYJNA (możliwość spowiedzi świętej). 

4.Tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów z racji św. Krzysztofa będzie w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej. Składane przy tej okazji ofiary są przeznaczone na finansowanie zakupu pojazdów mechanicznych dla misjonarzy. 

5.Bóg zapłać rodzinom, które wysprzątały kościół. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła i otoczenia podejmą: Pani Janina Chojecka, Beata Fidzińska, Elżbieta Figiel, Bożena Święch, Dorota Włodarczyk.

6.Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na Seminarium Duchowne i ofiary do puszki na misje. 

7. Zachęcamy do udziału w XXXVII PPT na Jasną Górę w dn. 17 – 25.08. z grupą nr VI bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Zapisy do końca lipca. Informacje w zakrystii i kancelarii. 

8.Są jeszcze wolne miejsca na autokarową dziękczynną pielgrzymkę po peregrynacji figury Matki Bożej Fatimskiej. Pojedziemy do Sanktuarium MB Fatimskiej w Tarnowie, do Sanktuarium Maryjnego w Odporyszowie, a w powrotnej drodze do Tuchowa. Wyjazd w sobotę 27.07.2019r. o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii. 

9.W poniedziałek rozpoczną się prace renowacyjne wnętrza kościoła. Bóg zapłać Panu Zbigniewowi Jakóbczykowi za ofiarowanie materiałów i przygotowanie rusztowania razem z Panami: Piotrem Chojeckim, Zbigniewem Chojeckim, Damianem Michalczykiem, Stefanem Michalskim, Stanisławem Osieckim, Andrzejem Rabiaszem, Stanisławem Sową, Adamem Trepą. Proszę o ostrożne poruszanie się pod rusztowaniem. 

10.Zachęcam do czytania Pisma Świętego i prasy katolickiej. 

11.Parafianom i Gościom życzę dobrego wypoczynku w kolejnym tygodniu wakacji i urlopów.

Szczęść Boże