Ogłoszenia parafialne

indeks

 

 

 

 

 

V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019 r.

1. Dzisiaj na Mszy świętej o godz.11.00 przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. Od poniedziałku zapraszam dzieci I-komunijne wraz z rodzicami na Mszę świętą i Nabożeństwo Majowe w ramach Białego Tygodnia.

2.W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we środę – św. Rity. W piątek NMP Wspomożycielki Wiernych.

3.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam życzenia i zapraszam na Mszę świętą.

4.Zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Majowe, w poniedziałek szczególnie kl. III i IV, wtorek V i VI, środę VII i VIII, czwartek III gimnazjum, piątek I i II i dzieci młodsze. W dni powszednie nabożeństwa są po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00.

5.W piątek od 17.00 GODZINA ADORACYJNA (możliwość spowiedzi świętej).

6.Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę.

7.Bóg zapłać rodzinom dzieci I-komunijnych, które wysprzątały, udekorowały kościół i otoczenie. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła i otoczenia podejmą: Pani Maria Guziana, Stanisława Guziana, Bogusława Jakóbczyk, Paulina Michałek.

8. Bóg zapłać parafianom, którzy włączyli się w akcję gromadzenia elektrośmieci na rzecz misji oraz strażakom za dopilnowanie porządku.

9. Egzmin przed bierzmowaniem dla uczniów kl. VII będzie 24.05. (piątek) o godz. 16.00.

10.Rozpoczęła się ogólnopolska akcja modlitewna, charytatywna, artystyczna „Dar na stulecie” dla uczczenia 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie.

11.Zachęcam do czytania Pisma Świętego i prasy katolickiej.

                                                                                                       Szczęść Boże