ogloszenia-520x245

TRANSMISJA MSZY ŚW. -18.04.2021r.

III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021 r.

1.Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Przyszła niedziela to Dzień Modlitw o powołania do służby w Kościele, a składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2.W tym tygodniu w liturgii: w piątek – uroczystość św. Wojciecha bpa, patrona Polski. Z tej racji nie obowiązuje post piątkowy. W sobotę – św. Jerzego, męcz.

3.Solenizantów i jubilatów tego tygodnia polecamy w naszych modlitwach.

4.W czwartek na dodatkową Msze św. o godz. 18.00 zapraszam dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii Św.

5.W piątek od 17.00 GODZINA ADORACYJNA. Możliwość nawiedzenia kościoła oraz skorzystania z sakramentu pokuty.

6.Bóg zapłać rodzinom, które wysprzątały kościół i złożyły ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła podejmą: Pani Teresa Sowa, Krystyna Pajor, Małgorzata Mida, Barbara Klag.

7.Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę oraz te składane do puszek Caritas.

8.Z naszego kościoła jest transmitowana Msza św. w niedzielę o godz. 9.00.

9.W Tygodniu Biblijnym zachęcam do czytania Pisma Św. Jest dostępna prasa katolicka.

Szczęść Boże

Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie 1% należnego podatku na dzieła realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Przypominamy, że podobnie jak w roku ubiegłym wystarczy na zeznaniu podatkowym PIT wpisać lub sprawdzić, czy został już wpisany przez Urząd Skarbowy numer KRS naszej Caritas (0000211791) oraz kwota przekazywanego 1% podatku. Na stronie internetowej Caritas (www.caritas.diecezja.tarnow.pl) znajduje się nadal bezpłatny program do wypełniania zeznań podatkowych. Przy wyjściu dostępne są ulotki.