ogloszenia.jpg

VI Niedziela zwykła – 17.02.2019 r.

1. Dziś rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne, jako przygotowanie do Wielkiego Postu. Po każdej Mszy św. jest adoracja Najśw. Sakramentu, według porządku: po 7.00 – matki; po 9.00 – ojcowie; po 11.00 – młodzież. Zakończenie adoracji o godz. 13.00. W przyszłą niedzielę taki sam porządek modlitwy adoracyjnej. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę dla Seminarium Duchownego w Tarnowie. W liturgii tego tygodnia: w piątek – święto Katedry św. Piotra Apostoła. W sobotę – św. Polikarpa, bpa i męczennika.

2.Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam życzenia i zapraszam na Mszę świętą.

3.We środę o godz. 16.00 spotkanie dla ministrantów.

4.W piątek o godz. 16.00 GODZINA ADORACYJNA.

5.Bóg zapłać rodzinom za wysprzątanie kościoła i za złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła i otoczenia podejmą Pani: Janina Pajor, Jolanta Pajor, Małgorzata Jakóbczyk oraz Pan Wiesław Jakóbczyk.

6.Rodzina chorego Mikołaja z Leszczyny, która w ubiegłą niedzielę zbierała datki na leczenie chłopca, składa podziękowania naszej parafii za ofiarę w wysokości 2.133 zł.

7.W zakrystii są do nabycia albumy przedstawiające 25-letnią historię Kolędy Misyjnej w naszej diecezji.

8.Zakład Usług Kominiarskich ze specjalistami, zawiadamia Sołectwo wsi Tymowa, że w dniach 18 – 22 lutego będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.

9.Nasza parafia organizuje wakacyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży do miejscowości Polany w Bieszczadach, w dniach 26 – 30.06.2019r. Koszt 500 zł. Zapisy u Pani katechetki do końca marca wraz z wpłatą 100 zł.

10.Gratulujemy naszym lektorom młodszym, którzy zajęli drugie miejsce, a starsi - pierwsze w Rejonowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza.

11.Zachęcam do przeczytania fragmentu Pisma Świętego, artykułu z prasy katolickiej.

Szczęść Boże