Ogłoszenia parafialne

ogloszenia-520x245  

"Droga do kapłaństwa księdza biskupa Stanisława Salaterskiego"

  https://www.youtube.com/watch?v=iDyixFTUvew&list=UUiI4tFPwLhMAjXxpv9LQxvw&index=2 

XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021 r.

1.Przeżywamy dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek – św. Andrzeja Kim i Towarzyszy, męcz. koreańskich. We wtorek – św. Mateusza, Ap. W czwartek – św. O. Pio, kapł. W przyszłą niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka w tej intencji do Sanktuarium w Szczepanowie.

2.Wszystkich solenizantów i jubilatów tego tygodnia obejmujemy modlitwą.

3.W środę o godz. 17.00 w kościele, spotkanie dla kandydatów na ministrantów.

4.W piątek od 17.00 GODZINA ADORACYJNA (okazja do spowiedzi).Na Mszę św. zapraszam rodziców wraz z dziećmi z kl. III, które w tym roku szkolnym przygotowują się do przyjęcia I Komunii Św.

5.W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieży w ramach Grupy Apostolskiej.

6.W sobotę o godz. 9.00 spotkanie dzieci z PDMD i scholki.

7.Bóg zapłać rodzinom, które wysprzątały kościół i ozdobiły go kwiatami. W tym tygodniu troskę o czystość kościoła i otoczenia podejmą: Pani Anna Wątroba, Magdalena Rożek, Krystyna Rożek, Bernadetta Gibała.

8.Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę.

9.W najbliższą sobotę Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na pielgrzymkę autokarową do sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Wyjazd o godz. 8.30, a powrót około godz. 16.00. Program pielgrzymki jest w gablocie. Zapisy w zakrystii.

10.Odpust ku czci M.B. Różańcowej wypada w niedzielę 03.10. Szczegóły przygotowań przedstawię za tydzień. Z posługą do chorych przed odpustem udam się 27.09. (we wtorek) od godz. 13.00. Zgłoszenia w zakrystii.

11.Zachęcam do czytania Pisma Świętego i prasy katolickiej.

12.W zakrystii są do nabycia kalendarze rolników oraz ścienne dożynkowe na rok 2022.

Szczęść Boże