Aktualności

Zawody w tenisa stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza

logo

Dnia 10 grudnia 2016r. na sali gimnastycznej w szkole zostały zorganizowane zawody sportowe w tenisa stołowego dla liturgicznej służby ołtarza. Zawody te zorganizował ks. proboszcz. Uczestniczyli w nich ministranci i lektorzy, łącznie około 20 osób. Po ostrej i zaciętej rywalizacji, a było o co walczyć, gdyż nagrodą główną był wyjazd na zimowisko do Szczawnicy, wyłoniono zwycięzców. Końcowe wyniki przedstawiają  się następująco:

Szkoła podstawowa:

I miejsce –Szymon Wątroba

II miejsce – Jakub Bednarek

III miejsce – Mateusz Martyka

Gimnazjum:

I miejsce – Krzysztof Pachel

II miejsce – Bartosz Karpiel

III miejsce – Grzegorz Kulig

Na zwycięzców czekały także  liczne nagrody rzeczowe.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom życzymy zwycięstwa w kolejnych zawodach.