Aktualności

Odpust Parafialny i Jubileusz

 phoca thumb l tvl 8490

Dnia 2 października nasza wspólnota parafialna przeżywała odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej. Sumie odpustowej przewodniczył ks. Jacek Kupiec - nasz Rodak, który przeżywał Jubileusz 25-lecia Sakramentu Kapłaństwa. Mszę św. wspólnie z jubilatem koncelebrowali ks. Józef Włodarczyk, ks. Mieczysław Jakóbczyk oraz proboszcz ks. Jerzy Kawik. W Eucharystii licznie wzięli udział parafianie, rodzina i przyjaciele. Przed Mszą św. o godz. 11.00 młodzież przedstawiła montaż słowno – muzyczny o powołaniu, następnie przedstawiciele parafii złożyli jubilatowi życzenia.

Księże Jacku,

Przyjmij Czcigodny Księże,

Te słowa ciepłe i szczere,

W dniu rocznicy Twych święceń

Niech Bóg da Ci łask wiele.

Niech wzmacnia powołanie,

Osłania, kiedy trzeba

I prostą, pewną drogą

Prowadzi Cię do nieba.

Śpiewaj sercem kapłańskim

Radosne dziękczynienie:

Za służbę Chrystusowi,

Za wielkie wyróżnienie.

A my się dziś do Ciebie

Serdecznie uśmiechamy

I wszystkie swe życzenia

W modlitwę przemieniamy.

phoca thumb l tvl 8424

phoca thumb l tvl 8410 

phoca thumb l tvl 8416

Zapraszamy do galerii.