Aktualności

PDMD w Krynicy.

IMG 3473

Dnia 25 czerwca br. dzieci i młodzież należąca do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci w nagrodę za całoroczna pracę udała się na jednodniowy wypoczynek do Krynicy Zdrój. Po dotarciu na miejsce zwiedzanie rozpoczęliśmy od wyjazdu kolejką na Górę Parkową, gdzie oprócz podziwiania pięknych widoków rozpoczęliśmy szaleństwo na „Rajskich ślizgawkach”. Korzystaliśmy z trzech metalowych rynien: od spokojnej fali poprzez spiralę, aż do jedynego w Polsce Kamikadze, którymi zjeżdża się w specjalnych filcowych kocykach oraz zjeżdżalni pontonowej. Po dwugodzinnej zabawie szlakiem zeszliśmy do miasta odpocząć przed obiadem przy fontannie „Setka” (nazwa pochodzi o stu ujęć wody). O godz. 13.00 zjedliśmy pyszny obiad a następnie lody na deser. Po „obżarstwie” udaliśmy się na zakup pamiątek oraz Pijalni Głównej wód mineralnych. Spacerowaliśmy po deptaku, po pięknym Parku Zdrojowym. Przed wyjazdem oglądnęliśmy muzyczny pokaz tańczącej wody. Oczarowani miastem, atrakcjami oraz odrobinkę zmęczeni wsiedliśmy do autokaru. W drodze powrotnej kibicowaliśmy naszej drużynie. Zdjęcia z szaleństw w galerii.