Aktualności

Wypoczynek w Szczawnicy

IMG 2894

Dnia 14 czerwca br. członkowie LSO oraz wolontariusze SKC wraz z księdzem proboszczem Jerzym Kawikiem, paniami Magdaleną Bednarek, Beatą Gałat i Jolantą Chojecką udali się na spływ Dunajcem do Szczawnicy.

 O godzinie 8:00 z parkingu przy kościele młodzież wyruszyła autokarem w stronę malowniczych Pienin. W Sromowcach Niżnych  nastąpiła zmiana środka lokomocji. Tym razem był to dwugodzinny spływ tratwą. Dowcipni flisacy przeć cały czas opowiadali historie i anegdoty związane z miejscem, w którym aktualnie znajdowała się grupa. Po posiłku dla duszy przeszedł odpowiedni moment na posiłek dla ciała. Młode ziemniaczki, pieczeń i mizeria. Czegóż więcej można chcieć? Następnym punktem wycieczki był wjazd kolejką linową na Palenicę. Wycieczka nie była by zaliczona do udanych bez tradycyjnej wizyty w... McDonaldzie!
 Po całym dniu wrażeń pozostały wspomnienia i pamiątkowe zdjęcia.
Katarzyna Włodarczyk