Aktualności

Opłatek Seniorów.

W niedzielę 24 stycznia 2015 roku w szkole na wolontariusze Parafialnego oraz Szkolnego Caritasu zorganizowali spotkanie opłatkowe dla Seniorów. Wspólne świętowanie rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą o godz. 14.00, następnie goście udali się na salę. Część artystyczną rozpoczęły kolędy w wykonaniu dzieci i młodzieży. Występ przeplatany był recytacją pięknych wierszy o Bożym Narodzeniu. Wprowadzeni w odpowiedni nastrój uczestnicy spotkania, łamali się opłatkiem, składali sobie wzajemnie życzenia. Podczas posiłku przy ciastku i kawie przygotowanym przez panie z Caritasu wszyscy prowadzili ciekawe rozmowy. Ksiądz proboszcz zachęcał do śpiewania kolęd, by lepiej się śpiewało na akordeonie przygrywał pan Marek Kalarus. Opłatek, to jedna z nielicznych okazji do spotkania się, rozmów, wspólnego kolędowania, czy śpiewania piosenek z dawnych lat. Tym razem przybyło dużo więcej seniorów.

Zdjęcia z tego spotkania niebawem w naszej galerii

 Zapraszamy na wspólne świętowanie za rok.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości z całego serca DZIĘKUJEMY.