Aktualności

Echa i obietnice popielgrzymkowego spotkania wspaniałej "szósteczki".

IMAG0126

19 września (w sobotę) w naszej parafii odbyło się "popielgrzymkowe" spotkanie pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej idących w grupie nr 6, czyli grupie św. Marii Teresy Ledóchowskiej. Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą o godzinie 16.00. Wszystkich zebranych serdecznie i z wielką radością powitał ks. Rafał Jagoda - przewodnik grupy. Msza Święta  była  koncelebrowana przez ks. przewodnika oraz naszego proboszcza. Podczas homilii ks. Rafał wrócił wspomnieniami do rekolekcji w drodze przedstawiając jednocześnie swoje świadectwo pielgrzymkowe. Po Eucharystii przyszedł czas na ogłoszenia, powitania i podziękowania. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, we Mszy Św. i spotkaniu uczestniczyło około 100 sióstr i braci. Po Mszy św. wszyscy udaliśmy się do remizy strażackiej, gdzie odbyła się dalsza część spotkania. Biesiadnicy mogli napić się gorącego napoju, zjeść smaczny bigos, ciasto oraz kiełbasę z grilla z wiejskim świeżym i przepysznym chlebem. Oczywiście nie zabrakło dziewięciodniowych wspomnień oraz śpiewu i tańca. Wspaniała zabawa trwała do godz. 19.00.

Ks. proboszcz składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie spotkania. Zdjęcia w galerii.

BÓG ZAPŁAĆ!!!!

Zapraszamy do zaglądnięcia na stronę Gościa Niedzielnego http://tarnow.gosc.pl/doc/2714121.Za-rok-tez-pojda.