Aktualności

IX Parafialny Festyn Serca

KS. PROBOSZCZ JERZY KAWIK, SOŁECTWO, KLUB SPORTOWY TYMON – TYMOWA, ZARZĄD KÓŁKA ROLNICZEGO, STRAŻ POŻARNA, RADA GOSPODARCZA, RADA DUSZPASTERSKA, KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH, PARAFIALNY ODDZIAŁ CARITAS, RADA RODZICÓW ZESPOŁU SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA, SKC.

serdecznie zapraszają na

                   IX PARAFIALNY FESTYN SERCA  

 14 CZERWCA 2015r.                             

 na placu przy kościele Świętego Mikołaja Biskupa w Tymowej

Patronat honorowy obejmują: Biskup Pomocniczy Diecezji Tarnowskiej  ks. Stanisław Salaterski, Starosta Brzeska Andrzej Potępa,  Dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej ks. Ryszard Podstołowicz, Burmistrz Czchowa Marek Chudoba.

 

Patronat medialny sprawują: Radio RDN Małopolska, Gazeta: „Czas Czchowa”, portale internetowe: www.parafiatymowa.com. pl, www.czas.czchow.pl, www.caritas.diecezja.tarnow.pl

W programie:

14.00- Msza  św.

14.45 –Przejście na plac

15.00 – Polonez w wersji młodzieżowej czas zacząć.

15.15 - Występ zespołu AKUSTIC TEAM z Rajbrotu

15.45 – Tak się bawi Tymowa - kabaret w wykonaniu młodzieży

              Pokaz taneczny MAŁYCH IWKOWIAN

16.30–Religijny rock prezentuje Wrocławska  FRAGUA

17.45  – Rodzice dzieciom – Czerwony Kapturek po Tymowsku

18.30 – Rozgrywki sportowe:                                                                                                                                                                                         

 piłka nożna ojcowie – synowie, piłka siatkowa matki – córki, CZWARTY „MARATON SERCA”.

Zabawy, konkursy i występy taneczne.

19.30 – Koncert  zespołu „Mali  giganci" z Tymowej.

20.30– WRĘCZENIE NAGRÓD GŁÓWNYCH, MEDALI I PUCHARÓW PROBOSZCZA

21.00 – Zakończenie

Imprezę już po raz dziewiąty poprowadzi Łukasz Kornaś.

Dodatkowe atrakcje:  malowanie twarzy, jazda na koniku huculskim ze stadniny pana Janickiego z Tymowej, zabawa na zjeżdżalni oraz trampolinie. Konkurencje na czas:  tor przeszkód - slalom z jajkiem na łyżce, z woreczkiem na głowie, skoki na jednej nodze. Rodzinny  slalom na hulajnogach oraz  konkurs skoków na skakance. Karmienie ciastem. Zjedzenie pączka bez użycia rąk .  Przeciąganie liny: dzieci – rodzice. Malowanie kredą po asfaltowej drodze.

Dla ciała proponujemy: słodycze, lody, napoje zimne i gorące, hamburgery, frytki, szaszłyki i kiełbasę z grilla z wiejskim chlebem, wspaniałe ciasto gospodyń Tymowskich.

Wstęp:SERDUSZKO