Aktualności

Bierzmowanie

TVL 1753

 

 

W drugim dniu Świąt Wielkanocnych dwudziestu pięciu  uczniów klasy III gimnazjum  przystąpiło do Sakramentu Bierzmowania. Dary Ducha Świętego spłynęły na młodzież z rąk ks. biskupa Stanisława Salaterskiego podczas Mszy św. o godz. 11.00.  Msza św. koncelebrowana była  przez  ks. proboszcza Jerzego Kawika oraz ks. Piotra Grzankę – zastępcę  Caritas Diecezji Tarnowskiej. Podczas wygłoszonej homilii ksiądz biskup podkreślał, że dary otrzymane w sakramencie Ducha Świętego umacniają młodego chrześcijanina na drodze wiary. Młodzieży przyjmującej sakrament Jego Ekscelencja życzył wytrwałości i ufności w wolę Ducha Świętego.

 

 Drodzy młodzi Przyjaciele, gratulujemy.  Nasza Parafia bardzo liczy na Was, na wasz entuzjazm i młodzieńczą radość. Niech Bóg wam błogosławi i niech Was strzeże.

 Zdjęcia w galerii.