1% PODATKU RATUJE KOMUŚ ZDROWIE I ZYCIE

 Sam sposób przekazania 1 % jest bardzo prosty. Otóż na zeznaniu podatkowym PIT w rubryce "Wniosek o przekazanie 1 % podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)" należy wpisać nr KRS:0000211791oraz deklarowaną kwotę (równowartość 1 % należnego podatku). W miejsce oznaczone Jan Kowalski prosimy wpisać Parafia Tymowa.

 

Z góry serdecznie dziękujemy

Parafialny i Szkolny Oddział Caritas parafii Tymowa.

 

ulotka-PIT-b

 

 

 

 

Zbiórka na rehabilitację dla pana Stanisława Wątroby

 
Prywatny Zakład Rehabilitacji Leczniczej w urazach i chorobach kręgosłupa - AKSON we Wrocławiu zajmuje się leczeniem uszkodzeń rdzenia kręgowego i urazu kręgosłupa pod kierunkiem neurochirurga dr Pawła Tabakow. Nadzieja na samodzielne poruszanie się o kulach P. Stanisława pojawiła się już po wstępnej diagnozie lekarza prowadzącego. Jednak efekty rehabilitacji widoczne będą dopiero po trzech miesiącach intensywnych ćwiczeń. Należy zaznaczyć, że jest to całkowicie odpłatne leczenie (1 m-c leczenia kosztuje ok. 7000 zł -bez mieszkania i wyżywienia).


„Axis" Stowarzyszenie pomocy dla chorych po urazach rdzenia kręgowego
www. akson axis org.pl
ul. Bierutowska 23, 511-317 Wrocław
KRS 0000070747 (z dopiskiem na rehabilitację Staszka Wątroby)
Big Bank S.A. Milenium
Nr konta 95116022020000000016223120
„AKSON" Zakład Rehabilitacji Leczniczej w urazach i chorobach kręgosłupa.