Aktualności

Święty Mikołaj na świetlicy

TVL 8230

6 grudnia tradycyjnie był dniem wielkiej radości, gdyż odwiedził nas Święty Mikołaj. Spotkanie odbyło się w świetlicy parafialnej o godz. 11.00. Bardzo licznie przybyłe dzieci i dorośli oczekiwali Miłego Gościa z niecierpliwością. Większość wypatrywała za okno z ciekawości czym on do nas przyjedzie. Gdy okazało się, że słychać stukot koni i wozu wszyscy wiedzieli, że już jest blisko. wiedzieli.  Jakub grający marsza na saksofonie wprowadził Mikołaja. Zmęczonemu Mikołajowi śpiewaliśmy piosenki oraz recytowaliśmy wiersze. Rodzice uczestniczyli w quizie przygotowanym specjalnie dla nich na ta okazję. Pytania były tak trudne, że czasami dzieci same chciały odpowiadać. Na każdego za poprawną odpowiedź czekał słodki upominek. Następnie przyszedł czas na wręczanie upominków. Prezentów było tak dużo, że w ich rozdawaniu pomagali wolontariusze.  Po odebraniu paczek przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Żegnając się z nami Św. Mikołaj obiecał że wróci do  nas za rok. Więc do zobaczenia Mikołaju....

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym „ŚWIĘTYM MIKOŁAJOM” za pomoc w zorganizowaniu czasu radości i niespodzianki, a więc wszystkim kochanym mamom, które upiekły pyszne ciasta oraz panu Andrzejowi Gneli.

DZIĘKUJEMY!!!!