Aktualności

Dzieci dzieciom smaczne przysmaki pieką - „Frytkowy zawrót głowy”

 DSC0001

W Tygodniu Misyjnym trwającym od 19 do 26 października 2014 r.  obchodzonym   pod hasłem „Z Ewangelią do narodów” dzieci i młodzież należąca do Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci zorganizowała dwudniową akcję rozprowadzania „cegiełek frytkowych”. Jest to już drugi raz zorganizowana taka akcja. Jest to odpowiedź serca na potrzeby najbiedniejszych z biednych. Słowa wdzięczności za pomoc w akcji należą się naszym ekspertom od bezpieczeństwa i jakości produktu – mamom (paniom. E. Pachel, A. Chojeckiej. B. Jakóbczyk, R. Maladze, M. Surówce, A. Kornaś).

Dziękujemy także naszym sponsorom: państwu Małgorzacie i Wincentemu Grzesickim oraz Rafałowi i Danucie Wiśniewskim.

Mali misjonarze zaangażowali w tę akcję całą społeczność szkolną, było smacznie, ziemniaczanie i wesoło.

Ponadto codziennie w swoich modlitwach proszą o pokój w krajach ogarniętych wojnami, gdzie najbardziej cierpią dzieci.